KONST / Litografier / Färglitografi 14776286
nr 1477 6286
Färglitografi
Åke Westin (f. 1939), Sverige, "Fjällgatan Stockholm", Signerad och numrerad 31/360, Färglitografi, bildmått: 25x56 cm, yttermått inkl. Ram 40x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:12:56
4/7 16:19:01